niedziela, 2 października 2016

Złoty bilet, "goody bags" i frajda nauki

Lubisz się uczyć? Jeśli chodzi o modelinę to ja uwielbiam! Dlatego rok temu, kiedy wiedziałam, że chwilowo nie będę miała jak jeździć za umiejętnościami po Europie zainwestowałam w dostęp do Polymer Clay Adventure 2016. 26 instruktorek, 24 lekcje + gratisy i niesamowita sieć pasjonatów. Lekcje bywały różne. Na jedne czekałam z wypiekami na twarzy. Inne "przerabiałam", bo szkoda w sumie nie zajrzeć. I wiecie co? Ze zdziwieniem stwierdziłam, że w KAŻDEJ, choćby najbardziej mi obcej znajduję coś dla siebie. Tak, tak. Lepiłam NAWET bebeczki. Jeszcze bardziej zaskoczyły mnie momenty, kiedy zaczynałam się po prostu cudownie bawić nad pracami. Zupełnie nie wtedy, kiedy robiłam coś 'z mojej bajki'. Już się ciszę na kolejny rok w tej społeczności. Tym bardziej, że tym razem będę tam w podwójnej roli, bo i dzieląc się wiedzą jako instruktorka.

http://bit.ly/AgataPCA2017
Jeśli chcecie się przyłączyć zapraszam serdecznie. Wszystkiego dowiecie się tu:


Uwaga!!! Jeszcze dziś i jutro wszyscy kupujący dostęp mają szansę wylosować 'Goody bag' - jedną ze stu torb z darmowymi materiałami i 'Złoty bilet' o wartości 400$.

A, że w Polsce zwykle wszyscy narzekają na brak kasy na warsztaty pozwólcie, że coś Wam pokażę. Najtańszy 3-godzinny warsztat modelinowy w Polsce, jaki widziałam to 50 zł. Gdyby policzyć zatem cenę 24 różnych okazyjnych lekcji wyszłoby 1200 zł. A tym, którzy śledzą formacje o warsztatach poza Polską, nie muszę mówić, że nawet wirtualnie za 50 zł nie spotkają się z Christie Friesen, Lisą Pavelką, czy Iris Mishy. Przyznajcie więc, że choć to nie mała kwota to 99$ to przystępna cna jak na tak ogromny pakiet wiedzy.

Zajrzyjcie, a pokażę wam jak zrobić to:


1 komentarz:

  1. Hey, I think your website might be having browser
    compatibility issues. When I look at your blog site in Opera, Type 2 Diabetes Lifeguard Plan Does it work looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some
    overlapping. I just wanted to give you a quick
    heads up! Other then that, fantastic blog!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw parę słów. Póki modelina surowa, wszystko się przyklei ;-)